Zajímavé odkazy


jste zde: úvodní » Zajímavé odkazy


NaturHouse - Dřevěné zahradní domky, mobilní dřevěné domy a další zahradní dřevistavby podle nejvyšších nároků na kvalitu, praktičnost a moderní design. http://www.naturhouse.cz

 

ProjektyDomu.cz - typové projekty rodinných domů, ale i individuální projekty pasivních nebo nízkoenergetických domů. To vše díky projekční a architektonické kanceláři v Plzni a Praze - www.projektydomu.cz

 

KrásaRukou.cz eshop - Kvalitní e-shop se širokým sortimentem produktů pro modeláž nehtů. Koupíte zde za velkoobchodní ceny sady pro modeláž nehtů,  přístroje k modeláži všechny možné UV gely včetně barevných. Akrylové pudry, akrylové tvrdidla a další produtky.

www.krasarukou.cz

Parketcentrum - Sháníte plovoucí laminátovou nebo dřevenou podlahu v Plzni? Jste na správné adrese. Podlahové centrum Parketcentum Plzeň Vám vždy spolehlivě poradí a dodají podlahu na klíč tak, že budete opravdu spokojení. Dodávájí podlahové krytiny značky Bauwerk, BERRY FLOOR, DLH, Kährs, Forte, Magnum, Tarkett, Witex a další.
A všechny přípravky značky Bona a PCI.

www.parketcentrum.cz

Linie design - Navrhujeme originální a moderní interiéry. Nabízíme služby bytového architekta - designera, které jsou založeny na proncipu individuálního přístupu ke klientům. Specializujeme se na bytový textil, tapety na zeď a dlaší produkty bytového designu.

www.liniedesign.cz

Penzion u Černého kohoutka - Krásný rodinný penzion na Šumavě v blízkosti lyžařského střediska Zadov Churáňov. Ideální penzion pro rekreaci na Šumavě ať v létě nebo v zimě. Příjemné a stylové prostředí penzionu Vás přesune od každodenních starostí do příjemné pohody. 

www.cernykohoutek.cz

CTC Plzeň - Dodáváme kvalitní tepelná čerpadla značek MITSUBISHI a HITACHI. U nás najdete kompletní služby na poli tepelných čerpadel a solárních systémů pro ohřev TUV a vytápění. Vypracování studie je samozřejmě zdarma.

www.ctcplzen.cz

Swim e-shop - Široký výběr bazénové chemie, schůdků, filtračních zařízení a dalšího bazénového příslušenství. E-shop s tradicí a skutečnými kamenými prodejnami. V tomto e-shopu Vám skutečně poradí.

www.swimeshop.cz

Lukam - Kvalitní kované ploty z masivního železa. Hledáte-li plot, který má reprezentaticní vzhled, hodí se k jakémukoliv typu objektu a má téměř neomezenou životnost navštivte stránky:

www.ploty-mrize.cz

VK Solar system s.r.o. - Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč. Hledáte-li zavedenou společnost, která realizuje fotovoltaické elektrárny již více než 5 let a nesvezla se jen na solárním boomu, ale má tradici jste na správné adrese. Firma zároveň připravila e-shop na fotovoltaické panely a další produkty.

www.vksolar.cz

Linie design katalog - V našem katalogu si vyberete luxusní tapety na zeď známých značek jako jsou Designers Guild, Marburg, Camengo, Sand Berg a mnoho dalších vyzkoušejte katalog designera interiérů Linie design. V katalogu najdete nejen tapety na zeď, ale i záclony a závěsy a další bytový textil a jiné textilní doplňky.  Koberce a doplňky do exteriéru.

katalog.liniedesign.cz